Замовляйте гаражні ворота за своїми розмірами. Ми запропонуємо цікавий варіант оформлення полотна

Бюджетні гаражні ворота від виробника

Компанія «R-Premium» займається виробництвом гаражних воріт з 2000 року. Ми заміряємо місце під монтаж, пропонуємо дизайн та встановлюємо аксесуари. Щоб виготовити гаражні ворота розміри питаємо, масу визначаємо та обговорюємо необхідність установки автоматики. Ці загальні критерії дозволяють нам зрозуміти, якого комфорту ви прагнете та чим ми можемо допомогти.

Чи потрібен електропривод?

Якщо плануєте відкривати гаражні ворота не частіше разу на місяць, рекомендуємо відмовитись від покупки автоматики. Цей пристрій вам ні до чого. Але якщо ваші гаражні ворота працюють кілька разів на день, привод спростить ваше життя. Наприклад, зможете відкривати в’їзд з салону автомобіля.

Ми пропонуємо італійську автоматику безпосередньо від виробників – компаній CAME, NICE, FAAC. Приводи коштують недешево, але обслуговують себе самостійно, тому в процесі експлуатації вам не доведеться платити за послуги майстра. Якщо вимикають електроенергію, можете відкривати ворота вручну. Потім налаштовувати привід заново не потрібно.

Як визначаємо ціну?

Вартість гаражних воріт залежить не тільки від розмірів. Ми враховуємо складність дизайну й обсяг робіт. Ворота з глухими тришаровими панелями будуть коштувати дешевше, ніж продукт, де ми поєднуємо панорамні секції з прозорими та ще й встановлюємо хвіртку. Подумайте, які доповнення вам дійсно потрібні, щоб не платити більше там, де можна зекономити.

Доступні аксесуари для воріт:

  • Віконця – пропонуємо на вибір три розміри та кілька форм. Деталі запитуйте у менеджера.
  • Прозорі секції – використовуємо панорамні панелі замість тришарових. Таку опцію частіше замовляють для виставкових залів, ніж приватному гаражеві.
  • Аплікації – використовуємо заготовки з нержавіючої сталі, щоб переносити на полотно зображення, літери, цифри.
  • Хвіртки – пропонуємо двері в воротах, які обладнані високим чи низьким порогом.
  • Вентиляційні решітки – робимо доступ для потоку свіжого повітря в приміщення.

Якщо хочете побачити власними очима наші роботи, завітайте в гості за адресою: м. Київ, вул. Паїсія Кайсарова, 7. Клієнтам, які живуть не в столиці, пропонуємо переглянути приклади оформлення гаражних воріт на офіційному сайті виробника. З будь-яких питань можете телефонувати нашому менеджерові. Записуйте номер: +38 (067) 696-01-01.

Якщо вам не зручно їхати до столиці з Луцька, зробіть замовлення онлайн чи за телефоном: +38 (050) 696-01-01. Наш менеджер надає безкоштовні консультації, розраховує вартість та приймає заявки на виготовлення і монтаж з понеділка по п’ятницю. Встигніть замовити нові ворота у Луцьк на цьому тижні! Ми пропонуємо українські ціни та європейську якість продуктів.

Добавить комментарий